MarkbudBP

16 lat

Długoletnie doświadczenie w budowi domów kanadyjskich

204 Projektów

Szeroki wybór projektów domów.

97 Budów

Duża liczba zakończonych budów.

213 klientów

Rzesza zadowolonych klientów firmy MarkBud

Jesteśmy firmą działającą na polskim i zagranicznym rynku już od 2005 roku.

Nasze doświadczenie zdobywaliśmy na skandynawskim rynku, budując domy szwedzką technologią. Zajmujemy się budową domów szkieletowych, energooszczędnych, jak również ogrodzeń, podjazdów, chodników. Naszym głównym atutem jest to, że oferujemy kompleksowe usługi w zakresie całej inwestycji bądź też tylko jej części w zależności od Państwa oczekiwań i potrzeb. Dzięki nam Twój energooszczędny dom powstanie szybko i bez najmniejszych problemów.

Jesteśmy firmą wiarygoda

Każdy realizowany przez nas projekt jest traktowany tak, jakbyśmy budowali własny dom . Naszym nadrzędnym celem jest zadowolenie klienta oraz spełnienie wszystkich wymogów. Posiadamy pełną certyfikację Urzędu Dozoru Technicznego, która gwarantuje nasze kwalifikacje. Wiarygodność naszych projektów i realizacji potwierdzają setki zadowolonych klientów i ich piękne domy.

Jesteśmy firmą otwara na każdy projekt

Nie ma dla nas projektów niemożliwych, im trudniejsze zadanie, tym większe zadowolenie z jego sukcesu. Niezależnie od lokalizacji i pory roku jesteśmy w stanie zbudować dom dla Twojej rodziny. Technologia budowy domów energooszczędnych pozwala na budowę nawet w okresie zimowym, przez co jesteśmy dumni z braku opóźnień spowodowanych trudnymi warunkami pogodowymi. Skontaktuj się z nami i przedstaw nam wizję swojego wymarzonego domu a nasi specjaliści wprowadzą ją w życie.